nr 567 1460
Kanna
med putti, porslin, höjd: 31
Kondition: slitage, skador
| Utrop: |
100 kr |
| Såld: |
250 kr |
måndag 23 februari 2009 kl 17:53:57
| Tid |
Kund |
Bud |
150 kr
200 kr